Yhteystiedot

Täältä löydät henkilöstömme ja toimipisteidemme yhteystiedot sekä laskutusosoitteet.

Umacon

Tarjouspyynnöt

Marko Vänskä

Projektipäällikkö
Teollisuuden purkutyöt
045 128 3028
marko.vanska@umacon.fi

Antti Lantta

Projektipäällikkö
Rakennuspurkutyöt
050 478 0450
antti.lantta@umacon.fi

Johan Palomäki

Projektipäällikkö
Rakennuspurkutyöt
050 477 9113
johan.palomaki@umacon.fi

Juha Jylkäs

Projektipäällikkö
Tarjoukset (Oulun seutu)
050 475 9197
juha.jylkas@umacon.fi

Antti Koponen

Laitteiden myynti
050 361 7571
antti.koponen@umacon.fi

Sami Ora

Myynti- ja kehityspäällikkö
Metallin osto ja myynti
050 301 6601
sami.ora@umacon.fi
Umacon

Toimisto

Taloushallinto

Hannele Ulenius

Taloushallinto
Kirjanpito ja henkilöstöhallinto
050 328 0236
hannele.ulenius@umacon.fi

Jessica Heikuksela

Myyntilaskut
050 475 7003
jessica.heikuksela@umacon.fi

Larisa Konga

Ostolaskut
050 302 4775
larisa.konga@umacon.fi

Muu hallinto

Miikka Äijö

Business Controller ja työsuojelupäällikkö
050 401 2873
miikka.aijo@umacon.fi

Seppo Suomalainen

Laatupäällikkö
040 838 2744
seppo.suomalainen@umacon.fi

Päivi Paulow

Projektikoordinaattori
046 922 0250
paivi.paulow@umacon.fi
Umacon

Työnjohto

Vesa Salonen

Projektijohtaja
0400 754 065
vesa.salonen@umacon.fi

Tuomas Salonen

Projektijohtaja
040 706 4796
tuomas.salonen@umacon.fi

Jussi Hyvönen

Työpäällikkö
050 336 2516
jussi.hyvonen@umacon.fi

Arto Numminen

Työnjohtaja
040 560 8966
arto.numminen@umacon.fi

Joni Pietiläinen

Työnjohtaja
044 527 8928
joni.pietilainen@umacon.fi

Laskutusosoitteet

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003730127467
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskujen lähetys sähköpostitse
PDF-muodossa osoitteeseen 30127467@scan.netvisor.fi

Lataa tarkemmat laskutusohjeemme PDF-tiedostona.

Pääkonttori

Sivukonttori

Ota yhteyttä tai jätä tarjouspyyntö

Ota yhteyttä tai jätä tarjouspyyntö
Aihe

Maximum file size: 10.49MB

Romuta Oy

Metallinkierrätystoimintomme ja kierrätystoimipisteemme ovat siirtyneet Umacon Oy:n omistuksessa olevan metallinkierrätysyrityksen Romuta Oy:n brändin alle huhtikuussa 2023. Romuta ostaa metalliromua yksityishenkilöiltä ja yrityksiltä ja tarjoaa metallinkierrätystä helpottavia palveluita kertaluontoiseen ja jatkuvaan tarpeeseen. Lue lisää romuta.fi